Obozy

W tym roku letni obóz siatkarski zorganizowaliśmy w Olsztynie, w miasteczku studenckim Kortowo. Obóz podzielony został na dwa turnusy: I w dniach 12-20.08 i II w dniach 21-29.08. Łącznie ponad 50 zawodników UKS ORLĘTA Raszyn szlifowało swoje umiejętności siatkarskie podczas zgrupowania.

Treningi odbywały się 2 razy w ciągu dnia, co ciekawe na hali niejednokrotnie mijaliśmy się z zawodnikami drużyny Indykpol AZS Olsztyn, w tym z reprezentantem Polski- Mateuszem Miką! Podczas jednego z treningów kadetek udało nam się zaprosić do wspólnego ćwiczenia kilku zawodników, co było dla dziewczat ciekawym doświadczeniem i zaoowocowało nowymi znajomościami. Poza treningami na hali do naszej dyspozycji była również siłownia na której formę ćwiczyły zespoły młodzików, kadetek oraz kadetów.

Poza treningami naszym obozowiczom zapewniliśmy szereg dodatkowych atrakcji. Dla grupy młodszej zorganizowany został trzyetapowy bieg zadaniowy, który nie tylko był świetną zabawą ale od początku zintegrował zawodników z różnych grup, a także pokazał jak ważna jest w zespole współpraca i komunikacja. Przy wykonywaniu zadań było mnóstwo śmiechu, ale trzeba było się również wykazać sprawnością fizyczną. Dodatkowo zorganizowane zostały wyjścia na siatkówkę plażową, rowerki wodne, a także dyskotekę. Pogoda była niezwykle sprzyjająca więc w wolnych chwilach między treningami łapaliśmy promienie słońca oczywiście grając w siatkówkę w jeziorze :) Dla zmęczonych mięśni świetnym odpoczynkiem był aquapark, gdzie nasi zawodnicy mogli się zrelakować w basenie, saunie lub na jacuzzi. Dla jeszcze lepszego zgrania wśród zawodników zorganizowaliśmy ognisko i grill, podczas którego nei zabrakło zabaw, śpiewów i tańcy!

Po zakończonym obozie, wracamy zregenerować się przed nadchodzącym sezonem, w którym Orlęta będą walczyły w różnorodnych ligach i turniejach! Trzymamy kciuki, że umiejętności i forma nabyte podczas obozu zawodocują w grze!

 

>>GALERIA<<

WSPIERAJĄ NAS:

 

logo 1

cropped CSRbasic 1

pobrane

 

299603322_564323225373952_2104758857005225466_n.jpg

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin